close
چت روم
ورود ممنوع های زن و شوهری +تصاویر
در شبکه های اجتماعی هوادار ما باشید
صفحه اصلی تالار گفتمان آرشیو عضویت ورود نقشه سایت خوراک تماس با ما طراح قالب مترجم قالب
موضوعات
 • اهنگ پیشواز ایرانسل
 • ترفند موبایل
 • اس ام اس
 • بیوگرافی
 • عمومی
 • مد و پوشش
 • وبلاگ نویسی
 • بیوگرافی بازیگران ترکیه
 • عکس بازیگران
 • انتی ویروس
 • اهنگ پیشواز همراه اول
 • داستان ورمان
 • عکس
 • فول البوم
 • اندروید
 • قالب وبلاگ
 • سریال وفیلم
 • آرشیو
 • 1394
 • 1393
 • 1392
 • آخرین کاربران
  لینک های دوستان
  نظرسنجی
  کدوم گروه توعشق باوفاترند؟


  نظرتان درمورد مطالب این وب سایت چیست؟
  سرگرمی
  آخرین ارسالی های انجمن

  ورود ممنوع های زن و شوهری +تصاویر

  59 بازدید یکشنبه 04 مرداد 1394 تازهای سلامت,دانستنیهای ازدواج,
  لایک: نتیجــــه : 0 امتیــــاز توســـط 0 نفـــر ، مجمـــوع امتیــــاز : 0

  اسمش «زندگي مشترك» است اما واقعيتش اين است كه قرار نيست اين رابطه در همه لحظه هاي زندگي «مشترك» بماند. حتي در يك زندگي عاشقانه هم شما و همسرتان حق داريد در برابر هم ديوار هايي بكشيد و انتظار داشته باشيد برخي از محدوده هاي زندگي تان از حضور ديگري خالي باشد. نگران نباشيد! اين حريم هاي شخصي قرار نيست ميان شما فاصله بيندازند و به پايگاهي براي پنهان كاري و بايگاني كردن اسناد خيانت شريك زندگي تان تبديل شوند؛ بلكه قرار است به شما و همسرتان اجازه دهند پس از شروع كردن زندگي مشترك تان، باز هم خودتان بمانيد و گاهی با خودتان خلوت کنید.

  به دفتر خاطراتش سرك بكشم؟

  مي خواهيد بدانيد در دل همسرتان چه مي گذرد تا به خيال خودتان بتوانيد كمك بيشتري به او بكنيد و همسر بهتري برايش باشيد؟ بهتر است ميل تان به عبور كردن از مرزهاي حريم كاملا خصوصي او را اينطور خيرخواهانه تفسير نكنيد. حتي اگر صميمي ترين زن و شوهر جهان باشيد، مي توانيد اطمينان داشته باشيد كه همسرتان همه آنچه در فكر و حتي روياهايش مي گذرد را با شما در ميان نمي گذارد.

  ورود ممنوع های زن و شوهری +تصاویر

  حالا دو راه پيش روي تان است يا مي توانيد حريم شخصي اش را زير پاي تان بگذاريد و از اين فكر ها كه ممكن است دانستن شان به رابطه آرام شما صدمه بزند باخبر شويد يا اينكه غم ها، ترس ها و آرزوهاي پنهان همسرتان را به رسميت بشناسید و به او اجازه دهيد در عين احترام به شما و زندگي كه با هم ساخته ايد، گاهي با خودش خلوت كند. نمي توانيد انكار كنيد كه شما چنين خلوتي با خودتان نداريد. حتي اگر افكارتان را مكتوب نكنيد، قطعا لحظاتي هست كه حرف هاي مگويي را در ذهن تان مرور كنيد.

  برنامه های قبلی ام را دنبال کنم؟

  قبل ازدواج علائق ويژه خودتان را داشته ايد و زماني كه هنوز پاي همسرتان به زندگي تان باز نشده بود، اهل شعر، موسيقي، هنر يا ورزش بوده ايد؟ تكليف اين علائق بعد از ازدواج چه مي شود؟ اگر همسرتان از رفتن شما به شب شعر يا شركت كردن تان در مسابقات ورزشي خوشش نيايد، بايد براي هميشه از ادامه راهي كه در آن پيش رفته بوديد، منصرف شويد؟

  كنار گذاشتن علائقي كه بخش مهمي از عمرتان را با آنها سر كرده ايد آسان نيست؛ پس اگر هنوز بله را نگفته ايد، با نامزدتان در مورد اهميت آنها در زندگي تان صحبت كنيد و برايش شرايط خاصي كه به خاطر رسيدن به هدف تان بايد داشته باشيد را هم روشن كنيد. براي مثال اگر عضو تيم شنا هستيد و هر سال چند هفته را بايد دور از خانه يا در شرايط خاص براي تمرين كردن بگذرانيد، موضوع را پيش از ازدواج با او در ميان بگذاريد و تا بله را از خواستگارتان نگرفته ايد، پاي سفره عقد ننشينيد. آيا او مي تواند با شرايط شما زندگي كند؟

  اگر هم ازدواج كرده ايد، همسرتان بايد بپذيرد تا زماني كه علائق شما در تضاد با منافع زندگي مشترك تان قرار نگرفته اند، حركت به سمت شان حق شماست و درصورتي كه آنها به ادامه رابطه شما صدمه اي نمي زنند، بايد آنها را به عنوان محدوده شخصي كه براي تان اهميت دارد، به رسمت بشناسد. اما اين قانون، يك تبصره هم دارد؛ اگر پيش از ازدواج در مورد اين موضوع با او به تفاهم نرسيده ايد، امروز بايد مراقب باشيد كه علائق تان به سمتي نرود كه به منافع مشترك تان صدمه بزند.

  با نامزد سابقم بيرون بروم؟

  اينكه پيش از آشنا شدن با همسرتان، نامزدي شكست خورده اي داشته ايد، موضوعي است مربوط به شما و به عبارت ديگر، همسرتان با گذشتن از كنار اين موضوع به حريم خصوصي شما احترام مي گذارد، اما اينكه خيال بيرون رفتن با نامزد سابق به سرتان بزند يا بدون اطلاع همسرتان در جمعي كه مي دانيد او هم حضور دارد حاضر شويد، ديگر در قلمرو محدوده شخصي كه همسرتان بايد به آن احترام بگذارد قرار نمي گيرد. آنها پيش از ازدواج در دنياي شما و همسرتان اتفاق افتاده و تا زماني كه به آينده و دنياي متاهلي شما وارد نشود، حريم شخصي شماست.

  اما اگر مي خواهيد با استفاده ابزاري از اين عبارت به خودتان براي ديدارهاي دوستانه اما ممنوعه مجوز دهيد، نمي توانيد تاييد ما را دريافت كنيد. اين قانون را هميشه به خاطر بسپاريد «كسي كه روزي عاشقش بوديد، نمي تواند تنها براي تان يك دوست باشد.»

  او را از دوستانش جدا كنم؟

  شما بايد از همه دوستان همسرتان خوش تان بيايد؟ قطعا خير! حق داريد او را از ديدن برخي از دوستان قديمي اش محروم كنيد؟ باز هم خير! دوستان قديمي شما و همسرتان يكي از اجزاي همان حريم شخصي هستند كه از آن صحبت كرده ايم. اينكه شما ميلي به ديدن برخي از آنها و رفت و آمد خانوادگي با آنها نداشته باشيد، حق تان است، اما حق همسر شما هم هست كه با دوستان 20-10 ساله اش، تنها به خاطر خوشامد شما قطع رابطه نكند.

  درصورتي كه احساس مي كنيد حضور آنها تاثير منفي بر رفتارها و افكار همسرتان مي گذارد، راهي ديگر براي كم كردن تركش هاي اين رابطه پيدا كنيد اما سعي نكنيد همسرتان را از گذشته اش جدا كنيد. پس نه از او بخواهيد كه تنها دنيايش را با شما بسازد و دور ديگران را خط بكشد، نه خودتان با خيال فداكاري كردن و همسر نمونه بودن، بعد از ازدواج دور كساني كه براي تان باارزش بوده اند را خط بكشيد. باور كنيد همسرتان هرقدر هم كه براي تان عزيز باشد، باز هم نمي تواند به تنهايي زندگي شما را شيرين كند.

  رمز اي ميل او را بگيرم؟

  تلفن همراه، رايانه و تبلت همسر شما محدوده هاي شخصي او هستند. تصور نكنيد ممنوع بودن وارد شدن به اين محدوده ها، به معناي اين است كه اتفاقات ممنوعه وحشتناكي در آنها مي گذرد. شما حق نداريد به تلفن همسرتان سرك بكشيد، نه به اين دليل كه ممكن است در پيامك ها و تماس هايش رد پاي رابطه ممنوعه اي را ببينيد؛ اين حق همسرتان است كه درددل هاي پيامكي اش با خواهرش را دور از چشم شما نگه دارد يا اينكه در دفترچه يادداشت گوشي اش، حرف هاي دلش را بنويسد. اگر شما هم فكر مي كنيد مردي كه رمز ورودي رايانه، اي ميل و تلفن همراهش را به همسرش نمي دهد، به او بي علاقه است يا به همسرش خيانت مي كند؛ بايد راهي براي شست و شوي ذهن تان پيدا كنيد و بفهميد شك هاي تان از كجا آب مي خورد.

  ورود ممنوع های زن و شوهری +تصاویر

  دور خانواده ام خط بكشم؟

  رابطه شما و همسرتان با خانواده هاي تان هم يكي از زيرمجموعه هاي ديگر محدوده شخصي شماست. درصورتي كه شما نيازمند و مايل به ادامه رابطه با خانواده تان باشيد، همسرتان حتي درصورتي كه ميانه اش با خانواده شما شكر آب باشد، نمي تواند انتظار سد شدن ارتباط شما با آنها را داشته باشد. ارتباطي كه شما با خانواده تان داريد، يكي از اجزاي حريم خصوصي شماست كه بايد از طرف همسرتان مورد تایید قرار گيرد؛ البته تبصره اين قانون، رعايت حد تعادل از طرف شما و درست بازي كردن نقش لولا براي پيوند دادن همسرتان و خانواده خودتان است. اگر شما چنين نقشي را درست بازي كنيد، قطعا دليلي براي درگيري ميان خانواده قديمي و خانواده فعلي تان باقي نمي ماند.

  گذشته از اين، درددل هاي همسرتان با خواهرش و حرف هايي كه ميان آن دو رد و بدل مي شوند، محدوده شخصي او هستند كه نه قرار است با شما در ميان گذاشته شوند و نه دليلي دارد كه پا برهنه به آنها سرك بكشيد. اين درددل ها هميشه قرار نيست شما را نشانه بگيرند و در مورد اشتباهات شما مطرح شوند؛ شايد همسرتان در مورد موضوعاتي با اعضاي خانواده اش حرف داشته باشد كه براي شما هيچ جذابيتي نداشته باشند. حرف هايي كه در فرهنگ ما «زنانه» يا «مردانه» تلقي مي شوند همان حرف هاي خصوصي هستند كه ممكن است همسرتان دور از چشم شما با همجنس هايش داشته باشد، پس اين نياز او را به رسميت بشناسيد و از اينكه دور از چشم شما ميان همسرتان و برادرش حرف هايي رد و بدل شود آزرده نشوید.

  با هم قانون وضع كنيد

  وا كندن سنگ ها، كاري است كه قبل از نشستن پاي سفره عقد بايد انجامش دهيد. اگر مي خواهيد كار كنيد، درس بخوانيد، به هنر هاي تان برسيد و. . . قبل از شروع زندگي مشترك اهميت اين موضوعات را براي همسرتان روشن كنيد و از او بخواهيد به خواسته تان احترام بگذارد.

  خودتان كلاه تان را قاضي كنيد

  هيچ قانون صددرصدي وجود ندارد؛ اگر حفظ برخي محدوده هاي شخصي با منافع زندگي مشترك شما در تضاد قرار مي گيرد، بايد خودتان دودوتا چهارتا كنيد و ببينيد كدام يك براي تان ارزش بيشتري دارد.

  برچسب ها :


  پست های مرتبط :


  ارسال نظر
  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی

  تبلیغات
  Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
  فول البوم های خوانندگان خارجی

  10 پیشواز برتر ماه

  نظریادتون نرهلبخند

   

  1- جاده یکطرفه


  کد: ٣٣١٧٣٢٣
  نام: جاده یکطرفه
  اثری از: مرتضی پاشایی
  قیمت(ریال): ٣٠٠٠
                                          

  2-ماه عسل92.تیترا...مهدی یراحی                  
  کد: ٢٢١٢٠٩٩
  نام: ماه عسل92.تیتراژ انت...
  اثری از: مهدی یراحی
  قیمت(ریال): ٣٠٠٠
  3-هوای گریهحمید عسکری               
  کد: ٣٣١٧٠٠١
  نام: هوای گریه
  اثری از: حمید عسکری
  قیمت(ریال): ٣٠٠٠
  4-واسه اینه کهحمید عسکری     
  کد: ٧٧١١٦٩٢
  نام: واسه اینه که
  اثری از: حمید عسکری
  قیمت(ریال): ٣٠٠٠
  5-دل من دل تومرتضی پاشایی         
  کد: ٣٣١٧٣٢٢
  نام: دل من دل تو
  اثری از: مرتضی پاشایی
  قیمت(ریال): ٣٠٠٠
  6-دعای ربنّامحمد رضا شجریان              
  کد: ٦٦١١٥١٣
  نام: دعای ربنّا
  اثری از: محمد رضا شجریان
  قیمت(ریال): ٣٠٠٠
  7-تو راست میگیمرتضی پاشایی          
  کد: ٣٣١٣٢٢٦
  نام: تو راست میگی
  اثری از: مرتضی پاشایی
  قیمت(ریال): ٣٠٠٠
  اعتبار(روز): ٣٠
  8-تنهاییسعید قنبر پور         
  کد: ٤٤١٨٧٦٥
  نام: تنهایی
  اثری از: سعید قنبر پور
  قیمت(ریال): ٣٠٠٠
  9-بغضمرتضی پاشایی      
  کد: ٣٣١٧٣٢١
  نام: بغض
  اثری از: مرتضی پاشایی
  قیمت(ریال): ٣٠٠٠
  10-ماه عسل92.تیترا...فرزاد فرزین    
  کد: ٢٢١٢٠٩٧
  نام: ماه عسل92.تیتراژ ابت...
  اثری از: فرزاد فرزین
  قیمت(ریال):

  ٣٠٠

  پیشوازسریال و برنامه ها
  http://s2.picofile.com/file/7447200214/SERIAL_BARNAMEHA.jpg
  زمــــــانــــه     : 2211914
  زمــــــانــــه  2 : 2211915
  مـــرد نقره ای : 2211916
  شام ایرانی     : 3314228
  شام ایرانی 2  : 3314229
  خدا حـافظ بچه : 2211665
  راز پنهـــــــان   : 2211668
  راز پنهــــــان 2 : 2211669
  ماه عســــل    : 2211666
  ماه عســــل 2 : 2211667
  چمـــــــدان      : 2211664
  چمـــــــدان 2   : 2211663

  رده بندی آهنگ پیشواز تاپ
  http://s1.picofile.com/file/7434774080/TOP.jpg
  دوست دارم      : 3315193
  نمیشه             : 3315189
  هوایی شدی 2 : 3315202
  هنوز عاشقم     : 3315163
  به خدا               : 3314733
  نبض احساس    : 3314731
  خدا حافظ          : 5516418
  ناری ناری          : 5516417
  یادته                 : 3315192
  خاطره ها          : 3314734
  تو حتی 2          : 3315191

  ورود به سایت
  عضویت سریع
  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
  آمارگیر
   آمار مطالب
   کل مطالب : 999
   کل نظرات : 35
   آمار کاربران
   افراد آنلاين : 1
   تعداد اعضا : 7
   آمار بازديد
   بازديد امروز : 186
   بازديد ديروز : 190
   بازديد کننده امروز : 40
   بازديد کننده ديروز : 39
   گوگل امروز : 0
   گوگل ديروز: 1
   بازديد هفته : 186
   بازديد ماه : 1,676
   بازديد سال : 30,075
   بازديد کلي : 358,647
   اطلاعات شما
   آي پي : 52.91.90.122
   مرورگر :
   سيستم عامل :
  مطالب جدید
  • همه ی فرزندان دختر افراد معروف و مشهور (2) +تصاویر
  • دانلود آهنگ جدید حامد پهلان به نام هانیه
  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام وای دلم
  • مدل کفش مجلسی تابستان 94 +تصاویر
  • سلفی های دیدنی از سلنا گومز +تصاویر
  • ماشین علی کریمی در ۱۶ سال پیش +عکس
  • مراسم عقد دختر 5 ساله با پسر 8 ساله +عکس
  • عکس نوشته های بسیار زیبای عاشقانه از اشعار کوتاه
  • کد آهنگ های پیشواز ایرانسل از آلبوم گل بیتا مرتضی پاشایی
  • عکس نوشته های متولدین مرداد ماه – جملکس مرداد ماهی ها
  مطالب پربازدید
  • عکس‌های جدید گلشیفته فراهانی 92
  • اولین عکس های فرزاد حسنی و آزاده نامداری پس از ازدواج
  • تجاوز جنسی به دختر ۱۸ ساله ای در ملاء عام + عکس
  • تصاویر دیدنی از زیباترین برج های میلیاردی تهران
  • در زندگی فرزاد حسنی و آزاده نامداری
  • سومین آلبوم بهنام صفوی نیمه ی دوم امسال به بازار می آید
  • عکس های جدید فیلم رالی ایرانی
  • دوربین مخفی از تجاوز به زن حامله در خیابان! +عکس
  • عکس‌های جدید نیوشا ضیغمی و همسرش !
  • موزیک ویدئوی جدید ترکی و بسیار زیبای Manga با نام Yine Yeni Yeniden
  مطالب تصادفی
  • آهنگ جدید و فوق العاده زیبای مهدی احمدوند به نام ازت چیزی نمیپرسم
  • پسرا و دخترا متولد هر ماهی که هستید اسم شخصیت کارتونیتون
  • دختران و پسران شیطان پرست ایرانی
  • عمرا بتوانید کاری که این خانم انجام میدهد را تکرار کنید + تصاویر متحرک
  • عکسی دیدنی از شخصیت های واقعی سریال حریم سلطان!!
  • مدل لباس راحتی زنانه 92
  • بیوگرافی توپراک بازیگر عمرگل لاله وشمیم عشق+تصاویر توپراک
  • والپیپر های عاشقانه HD برای دسکتاپ
  • عکس های نقاشی کارتونی قلب
  • اس ام اس خنده دار و سرکاری -سری بیست و پنجم